15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Дата: 14.02.2024 17:36

Шановні учасники бойових дій, воїни-інтернаціоналісти, ветерани Афганської війни!

Прийміть щирі вітання з нагоди 35-ї річниці з дня виведення військ з Республіки Афганістан. Саме 15 лютого 1989 року останній  солдат  покинув випалену  пекучим сонцем  країну, гідно виконавши  військовий обов’язок. І хоч назавжди було  закрито сторінку  цього героїчного  та драматичного літопису, але й через плин  часу  про ту чужу  війну  нагадують обеліски на могилах юнаків, яким не судилося  повернутися до  рідних осель.

15 лютого ми також віддаємо шану воїнам, які виконували свою непросту місію в більш як двадцяти країнах світу, усім, хто брав участь у локальних війнах та у врегулюванні воєнних конфліктів за межами нашої держави.

З кожним роком все далі історія відділяє нас від вогняних подій афганської війни. Але час непідвладний викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності і вірності військовому обов’язку, які продемонстрували тисячі українців, долею одягнених у солдатські шинелі.

Ви, як ніхто, знаєте справжню ціну війни і миру. І як ніхто вмієте усвідомлювати свою відповідальність за майбутнє, за долю прийдешніх поколінь. Саме тому багато ветеранів афганської війни сьогодні захищають Україну від російських загарбників.

З глибоким сумом схиляємо голову перед пам’яттю тих, хто загинув!

З вдячністю звертаємось до тих, хто живе поряд з нами!

Спасибі вам, шановні учасники бойових дій, за мужність і героїзм, за високу громадянську відповідальність.

Бажаємо усім, хто пройшов нелегкий бойовий шлях, міцного здоров’я, щастя й миру, добробуту в родинах.

З повагою Кетрисанівський сільський голова Віктор Поліщук