Вже 145 роботодавців скористалися послугою компенсації за облаштування робочих місць для осіб з інвалідністю

Дата: 05.03.2024 16:50

Наразі вже 145 роботодавців успішно скористалися послугою "Компенсація за облаштування робочих місць для осіб з інвалідністю".

Хто може отримати компенсацію?

Отримати компенсацію можуть ФОП або юрособи, які облаштували робоче місце для особи з інвалідністю. Дата працевлаштування людини з інвалідністю має бути не раніше, ніж за 90 днів до дня подання заяви. Особа з інвалідністю на дату працевлаштування має бути застрахованою. Компенсацію не отримає роботодавець, на якого особа працювала протягом 180 днів перед актуальною датою працевлаштування або до 29.08.2023.

Який максимальний розмір компенсації?

Компенсація виплачується в розмірі фактичних витрат за облаштування робочого місця працевлаштованої особи з інвалідністю, але не вище граничного розміру компенсації. А саме:

• для осіб з інвалідністю I групи — не більше, ніж 15 мінімальних заробітних плат згідно із законом на 1 січня календарного року, у якому ухвалюється рішення;
  • для осіб з інвалідністю II групи — не більше, ніж 10 мінімальних заробітних плат згідно із законом на 1 січня календарного року, у якому ухвалюється рішення.

Заяву на отримання компенсації можна подати онлайн!

Маєте питання? Звертайтеся до фахівців філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування: контакти тут http://surl.li/pacfp або пишіть нам у Telegram-канал – t.me/dcz_kir