Вітання з Міжнародним жіночим днем!

Дата: 08.03.2024 07:02

Шановні жінки,

щиро вітаю вас зі святом весни,  краси і надії – Міжнародним жіночим днем!

Сучасна українська жінка показала всьому світу, що може успішно реалізовувати себе у різних сферах.

Бути турботливою мамою, відважним воїном, вчителем чи волонтеркою, медиком чи фахівцем у громаді. І навіть поєднувати усе це.

Я впевнений: коли ви обираєте свій власний шлях, то робите країну ще сильнішою. Бо зараз ми боремося за країну вільних людей, які мають рівні можливості. Які цінують і поважають цю свободу та рівність.

Міцного здоров’я вам, любі наші жінки! Нехай ваше серце завжди буде зігріте теплом рідних і повагою близьких людей!

Щиро бажаю добра, радості, благополуччя, любові, віри, надії та світлих думок на шляху до перемоги!

Будьте щасливими, коханими, впевненими у власних силах і успішними! Разом з вами до Перемоги! Все буде Україна!

Кетрисанівський сільський голова Віктор Поліщук