9 березня виповнюється 210 років від дня народження Тараса Григоровича Шевченка

Дата: 06.03.2024 16:29

«Шевченко – це той, хто живе в кожному з нас. Він – як сама душа нашого народу, правдива і щира…» (Олесь Гончаp).

9 березня виповнюється 210 років від дня народження Тараса Григоровича Шевченка.

Третій рік поспіль ми відзначатимемо народження Великого Кобзаря в умовах повномасштабної війни.

Тарас Шевченко – національний символ українського народу, який пробудив українську душу та утвердив духовну основу народу для боротьби проти поневолення російською імперією.

Його життя – це одвічна боротьба за волю українців, а його творчість – невичерпна скарбниця мудрості, правдивої совісті української нації, патріотизму та волелюбності.

Шевченко писав про живе, про болюче, про неминуче. Кобзар знав майбутнє. Сьогодні, коли наш народ героїчно дає чергову відсіч російському окупанту, виборює свободу та незалежність ціною крові наших захисників та захисниць, вірші поета, його заклики, пророцтва та заповіт є актуальні, як ніколи.

Шевченко закликав: «Борітеся- поборите!». І ми неодмінно переможемо! Слава Україні!