9 березня - День землевпорядника

Дата: 08.03.2024 09:32

Шановні працівники та ветерани землевпорядної служби!

У другу суботу березня Україна традиційно відзначає ваше професійне свято – День землевпорядника.

Земля – один з найважливіших природних ресурсів, наше основне національне багатство, наша святиня і  годувальниця. Саме зараз, ми як ніколи цінуємо нашу рідну землю, кожен її клаптик.

Професія землевпорядника завжди була актуальною та користувалася повагою. Зараз функцію землевпорядників у громаді виконують фахівці у старостинських округах, відділ земельних ресурсів сільської ради.

Тож щиро вітаю вас із професійним святом, адже від вашого сумління, професіоналізму, досвіду, наполегливості значною мірою залежить ефективне та раціональне використання землі у громаді, її охорона та збереження для майбутніх поколінь.

Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, добра, благополуччя. Мирного неба над головою та вільної незалежної української землі під ногами.

Зі святом!

Разом наближаємо Перемогу!