14 березня - День українського добровольця

Дата: 14.03.2024 06:28

Шановні жителі громади!

14 березня ми вшановуємо мужність та героїзм українських добровольців, які першими за покликом душі стали на захист своєї країни.  Вони – це сила нескореної нації.

Сьогодні більшість добровольців вже у формі української армії продовжують захищати рідний край від загарбників. Своєю самовідданою службою і героїчними вчинками доводять, що неможливо перемогти тих, хто готовий за Батьківщину віддати своє життя. Відвага тих, хто не повернувся з поля бою назавжди залишиться у пам'яті українців.

Шановні добровольці, ми схиляємо голови перед Вашим подвигом і самопожертвою. Висловлюємо щиру вдячність Вашим сім’ям, які проявляють не меншу мужність, чекаючи вас додому, слугують Вам міцним тилом і оберігають Ваше життя щирими молитвами.

Я сердечно вітаю Вас та бажаю витримки, здоров’я Вам та Вашим сім’ям! Нехай жодне серце не зупиниться на війні, нехай Богородиця захистить Вас від ворожої кулі, а Господь допоможе перемогти.

Слава Україні!

Слава українським добровольцям!