Звернення сільського голови з нагоди 80-тих роковин визволення сіл Кетрисанівської громади від фашистських загарбників

Дата: 15.03.2024 06:24

Шановні мешканці громади!

80 років тому, з 15 по 21 березня 1944 року, в часи Другої Світової війни села Кетрисанівської громади було визволено від фашистських загарбників. Це наша історія, це минувше життя наших пращурів, які разом із своїми генами передали нащадкам свою хоробрість, мудрість, почуття любові до рідної землі та бажання самовіддано її захищати.

Ми вшановуємо ці дати, ведучи боротьбу з агресором, що посягає на нашу територіальну цілісність…

Друга світова війна стала для людства найбільшою епопеєю за всю минулу історію. Для України, кожен день, починаючи з 24 лютого виявився ще більш важливою епохою! Вже більше двох років триває повномасштабне військове вторгнення росії в Україну. Хіба наші діди могли про таке подумати?! Але реальність жорстока, ми воюємо за свій народ, за майбутні покоління, за свою землю - і обов’язково переможемо, бо як і тоді, саме завдячуючи нашим захисникам та захисницям міцніє наш дух.

Ми в неоплатному боргу перед Героями-визволителями. Безмежна наша вдячність усім, хто відстояв нашу Вітчизну тоді, та відстоює її сьогодні.

Ми пишаємося своїми істинними героями. Низький уклін Вам!

І вічна пам'ять загиблим!

З повагою, Кетрисанівський сільський голова Віктор Поліщук