17 березня - День працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення

Дата: 15.03.2024 15:34

Шановні працівники житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення!

Щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення.

Найперше, хочу подякувати комунальній службі громади за те, що вдалося достойно пройти цю складну зиму. Так, наші села декілька днів були без світла і водопостачання, дерева були повалені, а дороги непроїзними. Втім, незважаючи на всі труднощі, ви робили усе можливе, щоб відновити функціонування систем життєзабезпечення населення Кетрисанівської громади.

У цей непростий час ми ще більше почали цінувати роботу комунальників, які забезпечують села нашої громади необхідними послугами. Раніше це були звичайні, повсякденні речі, а зараз для багатьох вони набули надважливого значення, як і праця комунальників. Залишитись під час війни на своїй роботі, сумлінно виконувати свої обов’язки на благо громади – це теж подвиг. Тільки ваш щоденний фронт – боротьба за благополуччя населення, комфорт і забезпечення їх найнеобхіднішим.

Висловлюю щиру повагу та вдячність за натхненну працю всім, хто працює у комунальній сфері нашої громади. Дякую за таку цінну роботу, де кожен із вас – на своєму місці. Здоров’я, миру, благополуччя та затишку у ваших родинах, а головне – найскорішої Перемоги!

Кетрисанівський сільський голова Віктор Поліщук