Масове вивільнення працівників: за якою формою роботодавці інформують центр зайнятості?

Дата: 18.03.2024 09:15

У разі масового вивільнення працівників роботодавці зобов’язані своєчасно та в повному обсязі подавати центрам зайнятості інформацію про заплановане масове вивільнення працівників у зв’язку із змінами в організації виробництва і праці, в тому числі ліквідацією, реорганізацією або перепрофілюванням підприємств, установ, організацій, скороченням чисельності або штату працівників підприємства, установи, організації незалежно від форми власності, виду діяльності та господарювання (ст. 50 Закону України “Про зайнятість населення”).

Інформація про заплановане масове вивільнення працівників у зв’язку із змінами в організації виробництва і праці (форма звітності № 4-ПН) та Порядок її подання затверджено наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18 березня 2021 року № 563, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 05 квітня 2021 року за № 445/36067.

Форма звітності № 4-ПН та наказ Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18 березня 2021 року № 563 у вільному доступі на вебсторінці Державного центру зайнятості, посилання тут http://surl.li/rkwjp

Є інші питання, пов’язані зі сферою зайнятості? Зверніться до найближчого центру зайнятості чи філії за місцем вашого перебування або за номерами, що розміщені тут https://cutt.ly/oJ8G2q9

#Електронний_кадровий_клуб