Відбулася 26 позачергова сесія Кетрисанівської сільської ради

Дата: 20.03.2024 15:12

Сьогодні, 20 березня відбулося пленарне засідання 26 позачергової сесії Кетрисанівської сільської ради VIII скликанняНа порядок денний було внесено 7 питань.

Засідання розпочалося з хвилини мочання. Присутні вшанували пам'ять воїнів, які загинули, захищаючи територіальну цілісність та незалежність України.

Після затвердження порядку денного засідання сесії депутати розглянули наступні питання:

про затвердження звіту про виконання сільського бюджету Кетрисанівської сільської територіальної громади за 2023 рік (код бюджету 1153700000);

про затвердження Програми підтримки Збройних Сил України на 2024-2025 роки;

про внесення змін до програми економічного і соціального розвитку Кетрисанівської сільської ради на 2022-2025 роки;

про внесення змін до рішення сільської ради від 22 грудня 2023 року №3528 Про бюджет Кетрисанівської сільської територіальної громади на 2024 рік(код бюджету 1153700000);

про внесення змін до Переліку нерухомого майна (приміщень) комунальної власності Кетрисанівської сільської ради;

про безоплатну передачу будівельних матеріалів з комунальної власності Кетрисанівської сільської ради, які знаходяться на обліку в комунальному підприємстві “Кетрисанівське” Кетрисанівської сільської ради, у державну власність військової частини.

про безоплатну передачу будівельних матеріалів та електротоварів з комунальної власності Кетрисанівської сільської ради, які знаходяться на обліку в комунальному підприємстві “Кетрисанівське” Кетрисанівської сільської ради, у державну власність військової частини.

По всіх питаннях порядку денного прийнято відповідні рішення.