«Вільні читають Українською!»

Дата: 17.04.2024 10:09

Освітянська громада Кетрисанівської сільської ради, висловлюємо щиру вдячність Херсону, Миколаїву що в такий важкий для нашої неньки - України наші співітчизники  не опускають руки, продовжують стверджувати нашу національну ідентичність, пропагувати українську культуру. Захоплюємося  вашою стійкістю, цілеспрямованістю, витримкою.

У нас все отримається! Все буде Україна!

Працівники відділу, заклади освіти (педагоги та учні) з великою відповідальністю долучилися до Всеукраїнського проєкту збору книжок «Вільні читають Українською!»  Книжки не нові, домашні, з індивідуальних бібліотек. В кожній з них - часточка нашого незламного духу. Нехай ці книги слугують нашому українському народу, приносять радість і задоволення кожній сім’ї, кожному дорослому і кожній дитині.

Слава Україні!