День пожежної охорони

Дата: 23.04.2024 08:29

КЗ «Кетрисанівський ліцей»

17 квітня - День пожежної охорони

День тих, хто першими кидається у полум'я заради порятунку інших! Незважаючи на те, що працівники пожежної охорони України тепер святкують своє професійне свято у «День рятівника», саме в цей день не буде зайвим згадати про героїзм і самовідданість наших пожежників.

По першому сигналу про небезпеку вони негайно відправляються туди, де виникає екстремальна ситуація, де потрібно зупинити вогневу стихію, врятувати життя людей.

Пожежникам властиві такі якості, як самовідданість, постійна готовність прийти на допомогу, здатність до самопожертви.

Робітники пожежної охорони в найбільш складних ситуаціях завжди виявляють високі моральні якості, професіоналізм, мужність і особисту дисципліну.

У закладі проведено інформаційні хвилинки «Пожежна охорона», «Як стати пожежником»,  конкурс малюнків «Буду пожежником!», бібліохвилинка «Що я знаю про пожежника».