Всеукраїнський день психолога!

Дата: 24.04.2024 08:06

КЗ «Кетрисанівський ліцей»

23 квітня - Всеукраїнський день психолога

День людей, покликання яких – у збереженні нашого психічного здоров’я. У той час, як лікарі рятують фізичне здоровʼя та життя, психологи піклуються про зцілення нашого психічного здоровʼя і повернення душевного спокою.

Відзначати цей день почали не так давно, адже і сама наука психологія зовсім молода. Проте нині він набув вагомого значення і є приводом вшанувати психологів, які працюють у різних сферах: у медицині, освіті, соціальних органах і органах правопорядку, екстреній службі порятунку, бізнесі та інших галузях.

Психологи в Україні нині допомагають пережити травмівні спогади, навчитися спілкуватися з тими, хто постраждав через війну, та жити в нових, неспокійних, реаліях, знайти спільну мову і розуміння з близькими, які повертаються з фронту.

Щиро вітаємо сьогодні українських психологів із професійним святом. І дякуємо їм за підтримку й допомогу українцям у цей важкий час.

У будь-якому разі, робота психологів в умовах повномасштабної війни є дуже важливою та вимагає від них великої відповідальності та професіоналізму.

Тож успіхів і наснаги нашим українським психологам!

На фото: будні практичного психолога ліцею.