Вітання з Днем захисту дітей

Дата: 01.06.2024 07:03

Шановні мешканці Кетрисанівської громади!

1 червня в Україні відзначається День захисту дітей.

Це свято нагадує нам про те, що основне багатство кожного – діти. Тому ми, дорослі, маємо зробити все, щоб у наших дітей було захищене, безпечне, веселе і  щасливе дитинство. Дитинство, в якому є місце для навчання, відпочинку, розваг, друзів та сім’ї.

Проте війна внесла свої корективи... Через повномасштабне вторгнення росіян наші діти вимушені жити під звуки сирен, ховатися під час повітряної тривоги, враховувати графіки відключень електроенергії, вчитися онлайн. І все це тому, що нелюди зруйнували наше звичне безтурботне життя.

Проте, українські малюки вражають світ своєю силою та мужністю. Діти волонтерять, продовжують перемагати на спортивних та культурних змаганнях, здобувають освіту та роблять свій внесок у Перемогу.

Бажаю вам, дорогі юні друзі, міцного здоров’я, безмежного щастя, добра, успіхів і родинного затишку. Нехай у вашому житті ніколи не буде розчарувань. Нехай здійсняться всі ваші мрії і задуми, а ми, дорослі, будемо робити все для того, щоб ви не знали лиха та страждань, аби все, чого ви прагнете, про що мрієте, – здійснилось.

Якомога довше залишайтеся дітьми: безтурботними, веселими, радісними та щасливими!

Нехай цей святковий день нагадає нам про нашу головну мету - захистити і виховати наших дітей у любові та турботі.

Мирного неба нам всім!

Кетрисанівський сільський голова Віктор Поліщук