Зі святом Останнього дзвоника

Дата: 31.05.2024 08:02

Дорогі учні! Шановні вчителі та батьки!

Сьогодні, 31 травня, в школах Кетрисанівської громади пролунає останній дзвоник.

Цей навчальний рік для учасників освітнього процесу (вчителів, батьків, учнів), як і минулий, ускладнений повномасштабною війною з росією. Але незважаючи на всі виклики сьогодення, ви невтомно навчали і навчалися. Цим ви вкотре засвідчили, що українська нація незламна, що, не дивлячись на будь-які негаразди, ми були, є і будемо високоосвіченим та культурним народом.

Тож від імені депутатського корпусу сільської ради, виконавчого комітету прийміть щирі вітання зі святом Останнього дзвоника! Хай цей день подарує вам світлі надії та віру у завтрашній день! Попереду нас чекають нові виклики, але, впевнений, разом ми зможемо здолати будь-які з них!

З повагою Кетрисанівський сільський голова Віктор Поліщук