У селі Витязівка проведено фестиваль дитячої творчості «Кульбабка»

Дата: 31.05.2024 16:14

30 травня, напередодні Дня захисту дітей, Кетрисанівською сільською радою проведено фестиваль дитячої творчості «Кульбабка».

Організацією свята займалися секретар сільської ради – голова фестивалю Людмила Олексієнко, директор комунального закладу “Кетрисанівський базовий сільський будинок культури” сільської ради Юлія Неус. Активну участь у підготовці до фестивалю також прийняли заступник начальника відділу освіти Алла Богданова, начальника служби у справах дітей Юлії Піц, староста Витязівського старостинського округу Лілія Нертик, колектив КЗ «Витязівський ліцій», працівники закладів культури громади.

У Кетрисанівській громаді цей фестиваль проводився вдруге. Цього року дітей гостино зустрічав Витязівський старостинський округ. Мета проведення фестивалю - розвиток творчих здібностей дітей громади.

Захід відбувся за участі заступника сільського голови Дмитра Гурдиша, секретаря сільської ради Людмили Олексієнко, начальника фінансового управління сільської ради Людмили Нестеренко. На захід з подарунками завітали почесні гості: голова громадської організації «СТРАТЕТЕГІЯ МАЙБУТНЬОГО» Тетяна Котенко, керівник благодійної організації «Благодійний фонд допомоги учасникам бойових дій та внутрішньо-переміщеним особам  «ПЛАНЕТА» Оксана Шевченко, директор товариства з обмеженою відповідальністю «СНЕКФУД ПРОДАКШН» Марина Динда.

Привітали присутніх зі святом заступник сільського голови Дмитро Гурдиш та староста Витязівського старостинського округу Лілія Нертик. Почесну місію підняття державного прапора виконав головний сержант розвідувального взводу 93 бригади 1 батальйону, ветеран війни Володимир Балагура.

Аматорські дитячі колективи та вокалісти дарували свою творчість глядачам, запалювали у їхніх серцях вогник надії та віри. Учасники хореографічних та вокальних виступів проявили оригінальність, креативність, творчий підхід та майстерність в художніх постановках. Журі у складі голови фестивалю Людмили Олексієнко, членів журі: Тетяни Котенко, Оксани Шевченко, Юлії Піц, Тетяни Ткаченко, відзначили найкращі колективи за критеріями:

художній рівень постановки - аматорський дитячий хореографічний колектив «Серпантин» (Новоградівський старостинський округ);

технічна майстерність виконання - аматорський хореографічний колектив  «Фенікс» (Благодатненський старостинський округ);

сценічна культура костюму - Аматорський  хореографічний колектив «Bunt» (Федіївський старостинський округ).

Цього року діти з усієї громади долучилися до участі в конкурсі  фотографій «Кульбабкова Україна». Конкурсанти продемонстрували в своїх роботах виразність, оригінальність задуму, високий рівень майстерності та власну творчу неповторність. На підставі рішення журі перемогу у фотоконкурсі здобули:

І місце – Арабова Юлія (Чарівненський старостинський округ);

ІІ місце – Гончарова Даря (Витязівський старостинський округ);

ІІІ місце – Яницька Марія (Благодатненський старостинський округ).

Переможці та учасники  отримали дипломи, подарунки та солодощі.

Продовжила свято команда найкращих аніматорів, доповнивши його веселощами, розвагами, іграми, руханками, яскравими та незабутніми враженнями.

Голова фестивалю дитячої творчості Людмили Олексієнко зазначила: «Свято відбулося завдяки нашим захисникам, які віддають свої життя, щоб наші діти могли навчатися, творити, розвиватися та ніколи не чули вибухів та звуків сирен».

Кетрисанівська сільська рада дякує дітям, батькам, працівникам закладів культури, всім причетним до фестивалю за високий рівень підготовки та проведення.

Бажаємо всім учасникам фестивалю сміливості реалізовувати свої ідеї, здобувати перемоги й вірити у власні сили та можливості.