4 червня - День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України

Дата: 04.06.2024 08:08

Фото без описуШановні мешканці Кетрисанівської громади!

4 червня в Україні відзначають День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

Жодні декларації, конвенції чи людські закони про захист прав, життя і здоров’я дітей не діють на окупантів та загарбників. Ворог наносить ракетні та інші удари не тільки по містах і селах України, а намагається знищити найголовніше – наш майбутній цвіт нації, нашу малечу.

Сьогодні ми згадуємо тих дітей, які загинули в результаті цієї війни. Це злочин, який не можна пробачити або забути. І він не має строку давності, росія обов’язково понесе за нього відповідальність.

На жаль, щоденно кількість жертв серед дітей в місцях ведення активних бойових дій та на тимчасово окупованих територіях продовжує зростати.

День вшанування пам’яті безневинних дітей – жертв агресії – це протест проти насильства та війни!

Діти мають жити! І жити в мирі!

Згадаймо в молитві всіх дітей, котрих забрала жахлива російсько-українська війна. Вічна і світла пам’ять!

Кетрисанівський сільський голова Віктор Поліщук