У Кетрисанівській громаді вітали обдарованих дітей та їх наставників

Дата: 06.06.2024 14:14

05 червня 2024 року за ініціативи відділу освіти, підтримки сільського голови, депутатського корпусу Кетрисанівської сільської ради відбулося свято «Досвід. Талант. Творчість», на якому привітали переможців олімпіад та конкурсів 2023/2024 навчального року.

Серед них: учні закладів загальної середньої освіти Кетрисанівської сільської ради, переможці Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів ІІІ (обласного) етапу(10), ІІ (територіального) етапу (35), вихованці гуртків КЗ «Будинок дитячої творчості» Кетрисанівської сіцльської ради (8); педагоги, що підготували учнів-переможців обласного етапу (8), територіального етапу (21), керівники закладів освіти (11); керівники гуртків КЗ «Будинок дитячої творчості» Кетрисанівської сільської ради (11); вчителі фізичної культури (5).

На урочистостях були присутні: В.В.Поліщук, сільський голова, С.В.Бергер, С.І.Німенко, депутати Кетрисанівської сільської ради, А.Є Богданова, заступник начальника відділу освіти Кетрисанівської сільської ради. Вони звернулися з вітальним словом до присутніх, вручили дипломи, грамоти, подяки та солодкі призи переможцям.

Дякуємо Збройним Силам України за можливість навчатися, досягати, перемагати!