Благодійна допомога для наймолодших мешканців обласного соціального центру матері та дитини
Дата: 10.06.2024 16:20
Кількість переглядів: 207
Діти – це наше майбутнє, наш сенс життя і наше щастя. Вони так потребують любові, турботи і ласки! Дуже хочеться, щоб вони відчували себе захищеними і не обділеними, особливо коли в країні іде війна…
Тож у рамках співпраці з Кіровоградським обласним соціальним центром матері та дитини секретарем Кетрисанівської сільської ради Людмилою Олексієнко від Кетрисанівської сільської ради було передано для наймолодших мешканців цього центру нові дитячі сезонні речі.
Благодійна допомога була надана сільській раді Товариством Українців у Фінляндії, за що ми безмежно вдячні.
Робити добрі справи важливо! Завдяки цьому ми разом крокуємо до кращого майбутнього і наближаємо Перемогу!