Проєкт порядку денного засідання постійної комісії з питань діяльності ради, депутатської етики, регламенту, законності, запобігання корупції, об'єднань громадян та адміністративно-територіального устрою, охорони здоров'я, освіти, культури

Дата: 25.06.2024 15:16

Засідання постійної комісії Кетрисанівської сільської ради з питань діяльності ради, депутатської етики, регламенту, законності, запобігання корупції, об'єднань громадян та адміністративно-територіального устрою, охорони здоров'я, освіти, культури та спорту, праці, соціального захисту та соціального забезпечення населення

від 26 червня 2024 року                                                                  м.Бобринець

час проведення: 09.00-__.__                                        місце проведення: малий зал засідань (каб. 316)

Склад комісії:

Голова комісії:                     Різун Олексій Леонідович

Заступник голови комісії: Бичков Сергій Васильович

Секретар комісії:                Шевченко Наталія Михайлівна

Члени комісії:                      Гадемська Олена Антонівна

Дутчак Інна Георгіївна

Погосян Артак Аветікович

Шитик Світлана Сергіївна

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про внесення змін до Комплексної програми профілактики злочинності Кетрисанівської сільської ради на 2021-2025 роки.

Інформує Петров Олег Вікторович – начальник відділення поліції №3 (м.Бобринець) Кропивницького районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області, підполковник поліції.

2. Про хід виконання Комплексної програми профілактики злочинності Кетрисанівської сільської ради за 2023 рік.

3. Про інформацію про результати діяльності поліцейського офіцера громади Кетрисанівської сільської ради за І півріччя 2024 року.

Інформує Степурський Олег Миколайович – поліцейський офіцер громади сектору превенцій Кропивницького РУП ГУНП в Кіровоградській області, капітан поліції.

4. Про хід виконання Програми про надання одноразової грошової матеріальної допомоги громадянам, які проживають на території Кетрисанівської сільської ради за 2023 рік.

Інформує Демецька Тетяна Миколаївна – начальник відділу-державний реєстратор “Центр надання адміністративних послуг “Центр Дія” сільської ради.

5. Про заключний звіт про результати виконання Програми про порядок надання одноразової адресної матеріальної допомоги окремим категоріям громадян Кетрисанівської сільської ради з нагоди ювілейних і знаменних дат, пам’ятних подій за 2021-2023 роки.

6. Про хід виконання Програми про відзначення державних та професійних свят на території Кетрисанівської сільської ради за 2023 рік.

Інформує Філіпенко Олена Олександрівна – завідувач сектору з питань кадрової роботи загального відділу апарату сільської ради.

7. Про хід виконання Програми економічного і соціального розвитку Кетрисанівської сільської ради за 2023 рік.

Інформує Мусієнко Наталія Сергіївна – завідувач сектору економічного розвитку та інвестиційної діяльності бюджетного відділу фінансового управління сільської ради.

8. Про внесення змін до Статуту комунального некомерційного підприємства “Кетрисанівський центр первинної медико-санітарної допомоги” Кетрисанівської сільської ради та затвердження його в новій редакції.

Інформує Шитилєв Дмитро Олексійович – директор комунального некомерційного підприємства “Кетрисанівський центр первинної медико-санітарної допомоги” Кетрисанівської сільської ради.

9. Про хід виконання Програми забезпечення лікарськими засобами у разі амбулаторного лікування окремих категорій населення Кетрисанівської сільської ради за 2023 рік.

Співдоповідач Ілющенко Тетяна Анатоліївна – головний бухгалтер КНП “Кетрисанівський центр первинної медико-санітарної допомоги” сільради.

10. Про хід виконання програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства Кетрисанівський центр первинної медико-санітарної допомоги Кетрисанівської сільської ради за 2023 рік.

11. Про хід виконання програми цивільного захисту Кетрисанівської сільської ради за 2023 рік.

Інформує Іваниця Олександр Володимирович – начальник відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики, захисту довкілля, охорони праці та цивільного захисту сільської ради.

12. Про заключний звіт про результати виконання Програми “Безпечне правосуддя” на території Кетрисанівської сільської територіальної громади Кропивницького району Кіровоградської області за 2023 рік.

Інформує Гурдиш Дмитро Юрійович – заступник сільського голови.

13. Про хід виконання Програми розвитку фізичної культури і масового спорту на території Кетрисанівської сільської ради за 2023 рік.

Інформує Гурдиш Дмитро Юрійович – заступник сільського голови.

14. Про хід виконання сільської цільової соціальної програми “Молодь Кетрисанівської сільської територіальної громади” за 2023 рік.

Інформує Гурдиш Дмитро Юрійович – заступник сільського голови.

15. Про хід виконання Програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді Кетрисанівської сільської ради за 2023 рік.

Інформує Гурдиш Дмитро Юрійович – заступник сільського голови.

16. Про внесення змін до складу Молодіжної ради при Кетрисанівській сільській раді.

17. Різне.