З Днем Конституції!

Дата: 28.06.2024 12:42

В закладах освіти Кетрисанівської сільської ради провели
вікторини "Що я знаю про Конституцію". На цих заходах взяли участь учні різних класів. Вони згадали про те, що  "Конституція – Основний Закон України. Прийнята в 1996 році, вона стала відображенням засад та основоположних принципів суверенної держави Україна, незалежність якої була визнана міжнародною спільнотою.
Згодом світове співтовариство назвало нашу Конституцію однією з найдемократичніших у світі.
Конституція закріпила основи державного ладу незалежної України. Вона стала важливим кроком у забезпеченні прав і свобод людини та громадянина."
Тож пам'таймо цінності, за які ми зараз боремось.
З Днем Конституції!