Вітання з Днем податківця України

Дата: 02.07.2024 08:18

Шановні працівники податкової служби, ветерани галузі!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня податківця України!

Від щоденної праці податкової служби залежить наповнення бюджетів всіх рівнів та соціально-економічне благополуччя українських громад та цілої країни. Тому без податкових органів не можливе функціонування держави.

Переконаний, що ви й надалі успішно будете виконувати покладені на податкову службу завдання і самовіддано працювати задля розвитку нашої держави, області, громади.

Шановні податківці, я вдячний всім, хто відповідально виконує свої службові обов’язки, поповнюючи держаний та місцеві бюджети, чесно та самовіддано бореться з порушниками податкового законодавства.

Бажаю подальшого професійного зростання, наполегливості та завзятості у вирішенні важливих завдань.

Міцного здоров’я Вам і Вашим родинам, миру, злагоди, щастя та благополуччя.

Кетрисанівський сільський голова Віктор Поліщук