Вітання з Днем Національної поліції України

Дата: 04.07.2024 07:54

Шановні працівники Національної поліції!

Щиро вітаю з професійним святом - Днем Національної поліції України.

На вас покладено відповідальне і благородне завдання – захист життя і здоров’я людей, прав і свобод громадянина, інтересів держави і суспільства від протиправних посягань.

Поліцейський - це професійний помічник, готовий прийти на допомогу кожному громадянину у складній ситуації. І найвищою оцінкою його діяльності є довіра і повага людей.

Сьогодні працівники поліції демонструють високий професіоналізм та мужність, не шкодуючи сил і здоров’я, нерідко ризикуючи власним життям заради життя інших, сумлінно виконують свій громадянський обов’язок.

Дякую всім, хто з честю та совістю працює у лавах Національної поліції України. Дякую за невтомну відданість справі, яка дарує нам спокій та безпеку кожного дня, за професіоналізм та людяність.

У складний воєнний час працездатністю та наполегливістю Ви заслужили визнання і пошану!

Тож прийміть щирі побажання миру, добробуту Вам і Вашим родинам, міцного здоров’я, спокою і злагоди!

Разом ми обов’язково переможемо!

Слава Україні!

Кетрисанівський сільський голова Віктор Поліщук