Вітання з Міжнародним днем кооператівів

Дата: 05.07.2024 16:09

Шановні працівники та ветерани Бобринецького райспоживтовариства!

Щиро вітаю вас з професійним святом - Міжнародним Днем кооперативів!

Кооперативний рух Бобринецького райспоживтовариства охоплює сьогодні більшість сіл нашої громади. В умовах війни з росією, споживча кооперація намагається сповна виконувати своє головне завдання та соціальну місію – вірно служити людям і державі.

На сьогоднішній день кооперативний рух сприяє розвитку підприємницької діяльності, створенню додаткових робочих місць, вирішенню низки соціальних проблем нашого краю.

Хочу побажати професійному колективу Бобринецького райспоживтовариства  і надалі спрямовувати свої зусилля на подальший розвиток кооперативного сектору економіки, примноження традицій кооперативного руху.

Бажаю миру і спокою, міцного здоров'я, радості, достатку і благополуччя, нових здобутків та успіхів у служінні на благо людей!

Зі святом!

Кетрисанівський сільський голова Віктор Поліщук