У селі Кетрисанівка відбулися спортивні змагання

Дата: 01.07.2024 08:07

30 червня Кетрисанівська громада вже вчетверте проводила спортивні змагання, де розігрували перехідний кубок і боролися за звання "Краща спортивна команда Кетрисанівської ТГ"

Цього року спортивну спільноту приймала Кетрисанівка. Результати змагань:

кращий гравець у футбол: Аксентюк Станіслав;

кращий гравець у волейбол: Сергій Трембич;

кращий гравець у шахи: Михайлов Віталій ( вже втретє він стає кращим гравцем);

кращий гравець у дартс: Ігор Філіпенко;

кращий гравець у шашки: Оксана Гаряча.

Результати серед команд наступні:

1 місце - с.Тарасівка;

2 місце - с.Кетрисанівка;

3 місце - с.Олексіївка.

Вже традиційно на спортивному святі виступали оркестр третього полку імені Святослава Хороброго та творчі волонтери з Кіровоградщини.

Турнір було започатковано Кетрисанівським сільським головою Віктором Поліщуком та секретарем сільської ради Людмилою Олексієнко. У 2021 році він проводився з грошовими призами для команд, але з настанням війни вже третій рік поспіль свято проводиться зі збором коштів для ЗСУ - цьогоріч зібрали більше 16 тисяч гривень ( вклад працівників Кетрисанівської сільської ради, ліцею Кетрисанівки та небайдужих жителів громади.)

Щира подяка Бергеру Сергію Володимировичу за постійну підтримку спортсменів та спонсорську допомогу для частування учасників змагань.

П'ятий, ювілейний турнір, пройде у 2025 році у с.Тарасівці.

Дякуємо ЗСУ за можливість жити і працювати.