Вітання з Днем бухгалтера та аудитора

Дата: 16.07.2024 07:43

Шановні працівники бухгалтерських служб!

Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня бухгалтера та аудитора, яке відзначається 16 липня.

Бухгалтер – не просто професія, це справжнє покликання, яке дозволяє розвивати економіку держави у правильному руслі. Завдяки цим відповідальним працівникам злагоджено функціонують наші установи, підприємства й організації, забезпечується своєчасність податкових платежів, трудові колективи отримують у встановлений термін заробітну плату.

Шановні працівники бухгалтерських служб, дякую вам за внесок у впорядковане життя нашої громади!

У цей святковий день бажаю вам мирного неба, міцного здоров’я та родинної злагоди, прихильності долі на довгі роки і людської шани. Нехай мудрими будуть ваші дії, праця приносить вам тільки задоволення, а кожен день життя наповнюється людськими радощами, щастям і любов’ю!

Кетрисанівський сільський голова Віктор Поліщук