Шановні працівники медичної галузі! Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем медичного працівника!

Дата: 27.07.2024 00:20

27 липня своє професійне свято відзначають медичні працівники. Люди, які щодня проявляють безмежне терпіння, співчуття, стійкість і душевну щедрість, поспішають на допомогу та нелегкою повсякденною працею охороняють найбільші цінності, даровані нам – життя та здоров’я.

У Кетрисанівській громаді медичні послуги надає колектив КНП «Кетрисанівський центр первинної медико-санітарної допомоги». На території громади функціонує 5 амбулаторій групової практики та монопрактики сімейної медицини, 27 фельдшерських пунктів.

Свій високий професіоналізм наші медики проявляють щодня. Особливо це відчутно зараз - у скрутний воєнний час.

Шановні працівники медичної сфери! Сердечно дякую за людяність і турботу про здоров'я пацієнтів!

Щиро зичу усім медикам міцного здоров’я, радості, благополуччя та успіхів у благородній справі – служіння людям. І найголовніше на сьогодні - миру, добра та Божого благословення!

Кетрисанівський сільський голова Віктор Поліщук