Шановні працівники та ветерани ветеринарної медицини!

Дата: 11.08.2024 00:15

Від імені сільської громади сердечно вітаю вас із професійним святом – Днем працівників ветеринарної медицини!

Ваша праця надзвичайно важлива та відповідальна. Завдяки вашим знанням, старанності та відданості, ми можемо бути впевнені у здоров’ї наших домашніх улюбленців і свійських тварин. Ваша щоденна робота – це запорука безпеки та благополуччя нашої громади.

Прийміть щирі слова подяки за вашу невтомну працю, професіоналізм і турботу про тварин. Бажаю вам міцного здоров'я, родинного затишку, успіхів у всіх ваших починаннях та подальших професійних досягнень.

Кетрисанівський сільський голова Віктор Поліщук