Шановні мешканці Кетрисанівської громади!

Дата: 24.08.2024 00:20

Вітаю вас із Днем Незалежності України! Сьогодні ми відзначаємо це свято зі змішаними почуттями – гордості за нашу націю та смутку за тих, хто віддав своє життя за свободу нашої Батьківщини.

У цей складний час, коли Україна бореться проти російської агресії, ми доводимо всьому світові, що наша незалежність є непохитною, а дух – незламним. Наші захисники на передовій і всі, хто підтримує їх у тилу, кожного дня роблять величезний внесок у те, щоб Україна залишалася вільною і суверенною державою.

Нехай наші спільні зусилля принесуть перемогу, а наша рідна земля якнайшвидше стане мирною та процвітаючою. Бажаю всім нам сил, єдності та віри в майбутнє.

Слава Україні!

Кетрисанівський сільський голова Віктор Поліщук