Проект порядку денного засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації, регуляторної політики, підприємництва, торгівлі, споживчого ринку

Дата: 27.08.2024 15:05

Засідання постійної комісії Кетрисанівської сільської ради з питань бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації, регуляторної політики, підприємництва, торгівлі, споживчого ринку та побутового обслуговування населення

від 28 серпня 2024 року                                                                  м.Бобринець

час проведення: 11.00-__.__                             місце проведення: малий зал засідань (каб. 300)

Склад комісії:

Голова постійної комісії:         Бергер Сергій Володимирович

Заступник голови комісії:      Рижков Олексій Миколайович

Секретар комісії:                       Петренко Любов Іванівна

Члени комісії:                             Гончаренко Тетяна Миколаївна

Івашина Володимир Володимирович

Павліков Віктор Олександрович

Тесленко Ігор Вадимович

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про затвердження програми мобілізації зусиль Кетрисанівської сільської територіальної громади та Головного управління Державної казначейської служби України у Кіровоградської області щодо забезпечення безперебійного виконання функцій та повноважень Головним управлінням Казначейства під час планових та аварійних відключень електроенергії (блекаут) на 2024 рік.

Інформує Мельнікова Ірина Іванівна – начальник відділу звітності та бухгалтерського обліку Управління Державної казначейської служби України у Бобринецькому районі Кіровоградської області.

2. Про внесення змін до рішення сільської ради від 22 грудня 2023 року № 3528 Про бюджет Кетрисанівської сільської територіальної громади на 2024 рік(код бюджету 1153700000).

Інформує Денисова Наталія Олександрівна – заступник начальника – начальник бюджетного відділу фінансового управління сільської ради.

2.1. Про виконання бюджету Кетрисанівської сільської територіальної громади за січень-червень 2024 року (код бюджету 1153700000).

3. Про внесення змін до Положення про відділ “Центр надання адміністративних послуг “Центр Дія” Кетрисанівської сільської ради та затвердження його в новій редакції.

Інформує Демецька Тетяна Миколаївна – начальник відділу-державний реєстратор “Центр надання адміністративних послуг “Центр Дія” сільської ради.

4. Про внесення змін до Переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ “Центр надання адміністративних послуг “Центр Дія” Кетрисанівської сільської ради.

5. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства Кетрисанівський центр первинної медико-санітарної допомоги Кетрисанівської сільської ради за І півріччя 2024 року.

Інформує Шитилєв Дмитро Олексійович – директор комунального некомерційного підприємства “Кетрисанівський центр первинної медико-санітарної допомоги” Кетрисанівської сільської ради.

Співдоповідач Ілющенко Тетяна Анатоліївна – головний бухгалтер КНП “Кетрисанівський центр первинної медико-санітарної допомоги” сільради.

6. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану комунального підприємства “Кетрисанівське” Кетрисанівської сільської ради за І півріччя 2024 року.

Інформує Сакалош Віктор Антолович – директор комунального підприємства “Кетрисанівське” Кетрисанівської сільської ради.

Співдоповідач Салоїд Людмила Леонідівна – головний бухгалтер комунального підприємства “Кетрисанівське” Кетрисанівської сільської ради.

7. Про внесення змін до структури комунальної установи “Кетрисанівський сільський центр соціальних служб” Кетрисанівської сільської ради.

Інформує Щербаченко Лілія Олексіївна – директор комунальної установи “Кетрисанівський сільський центр соціальних служб” сільської ради.

8. Про внесення змін до Статутів комунальних закладів загальної середньої та початкової освіти Кетрисанівської сільської ради та затвердження їх у новій редакції.

Інформує Богданова Алла Євгеніївна – заступник начальника відділу освіти сільської ради.

9. Про внесення змін до структури комунального закладу “Будинок дитячої творчості” Кетрисанівської сільської ради.

10. Про внесення змін до структури комунальної установи Центр професійного розвитку педагогічних працівників” Кетрисанівської сільської ради.

11. Про визначення одержувача бюджетних коштів та замовника робіт.

Інформує Іваниця Олександр Володимирович – начальник відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики, захисту довкілля, охорони праці та цивільного захисту сільської ради.

12. Про ініціювання та надання згоди щодо майна спільної власності територіальних громад.

Інформує Поліщук Віктор Васильович  – сільський голова.

13. Різне.