Шановні мешканці Кетрисанівської громади!

Дата: 29.08.2024 00:20

Сьогодні ми вшановуємо пам'ять наших героїв, які віддали своє життя, захищаючи незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Це важкий і важливий день, коли ми знову згадуємо про велику ціну, яку наша держава платить за свою свободу.

Від імені всієї нашої громади я хочу висловити глибоку повагу і вдячність тим, хто захищав і продовжує захищати наш мир та спокій. Ваші героїчні вчинки назавжди залишаться в наших серцях. Ми пам'ятаємо кожного, хто віддав своє життя за нашу свободу, і обіцяємо не забути про ваш подвиг.

Схиляємо голови перед тими, хто не повернувся з поля бою, і висловлюємо щирі співчуття родинам загиблих. Нехай пам'ять про наших героїв живе вічно, а їхній подвиг буде прикладом для наступних поколінь.

Слава Україні!

Кетрисанівський сільський голова Віктор Поліщук