Вітання з Днем знань

Дата: 02.09.2024 08:04

Дорогі учні, шановні вчителі та батьки!

Щиро вітаю вас із Днем знань – святом, яке завжди було символом нових відкриттів та можливостей. Цей навчальний рік ми знову розпочинаємо в умовах, коли наша країна продовжує боротися за свою свободу та незалежність.

Під час цієї війни кожен із вас проявляє мужність та стійкість. Учні вчаться не лише на уроках, але й у житті – бути сильними, відповідальними та небайдужими. Батьки є надійним тилом для своїх дітей, допомагаючи їм зберігати віру в краще та прагнути до знань. У вчителів на плечах лежить не лише навчання, але й виховання нових поколінь, які будуть продовжувати нашу справу. Я щиро дякую вам за самовідданість і професіоналізм.

Нехай цей навчальний рік принесе нові досягнення та радість від навчання. Разом ми подолаємо труднощі і вийдемо з них ще сильнішими. Миру всім нам, злагоди та добробуту.

Кетрисанівський сільський голова Віктор Поліщук