Відбулася 29 сесія Кетрисанівської сільської ради

Дата: 02.09.2024 15:20

30 серпня 2024 року відбулося пленарне засідання чергової 29-ї сесії Кетрисанівської сільської ради. Головував на засіданні сільський голова Віктор Поліщук.

Участь у засіданні взяли 18 депутатів, що забезпечило необхідний кворум для ухвалення рішень, проте 1 депутат після розгляду перших дев’яти питань залишив зал засідань.

Засідання розпочалося з вшанування усіх полеглих внаслідок збройної агресії російської федерації Хвилиною мовчання.

Дерев’янченко Михайло Анатолійович, фахівець відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики, захисту довкілля, охорони праці та цивільного захисту сільської ради, вручив Подяку від колективу офіцерів, сержантів та солдатів однієї з військових частин ЗСУ за патріотизм, щире серце та значну і вагому допомогу військовослужбовцям директору Фермерського господарства “РИЖКОВ О.М.” - депутату Кетрисанівської сільської ради восьмого скликання Рижкову Олексію Миколайовичу.

Також сільський голова Віктор Поліщук оголосив про призначення ПОЛЮХОВИЧ Алли Борисівни директором комунального закладу “Кетрисанівський базовий сільський будинок культури”.

На порядку денному було розглянуто 12 основних питань та 47 земельних. Серед основних рішень, які прийняла сільська рада, були наступні:

внесення змін до бюджету;

затвердження програми мобілізації зусиль Кетрисанівської сільської територіальної громади та Головного управління Державної казначейської служби України у Кіровоградської області щодо забезпечення безперебійного виконання функцій та повноважень Головним управлінням Казначейства під час планових та аварійних відключень електроенергії (блекаут) на 2024 рік;

внесення змін до Положення про відділ “Центр надання адміністративних послуг “Центр Дія” Кетрисанівської сільської ради та затвердження його в новій редакції;

внесення змін до Переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ “Центр надання адміністративних послуг “Центр Дія” Кетрисанівської сільської ради;

затвердження звіту про виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства Кетрисанівський центр первинної медико-санітарної допомоги Кетрисанівської сільської ради за І півріччя 2024 року;

затвердження звіту про виконання фінансового плану комунального підприємства “Кетрисанівське” Кетрисанівської сільської ради за І півріччя 2024 року;

внесення змін до структури комунальної установи “Кетрисанівський сільський центр соціальних служб” Кетрисанівської сільської ради;

внесення змін до Статутів комунальних закладів загальної середньої та початкової освіти Кетрисанівської сільської ради та затвердження їх у новій редакції;

внесення змін до структури комунального закладу “Будинок дитячої творчості” Кетрисанівської сільської ради та до структури комунальної установи “Центр професійного розвитку педагогічних працівників” Кетрисанівської сільської ради.

Загалом було ухвалено рішення по 52 питаннях порядку денного.