СВЯТО ЗНАНЬ

Дата: 02.09.2024 17:00

У КЗ "Тарасівський ліцей" Кетрисанівської сільської ради відбулося Свято Першого дзвоника з теми "Хто пам'ятає, той перемагає".

Ліцей радо зустрів здобувачів освіти, бо стомився дзвоник так довго чекати дітвору. Подвір'я ожило та повеселішало від щасливих посмішок та радісної зустрічі вчителя з учнями, однокласників та друзів.

День Знань - свято, яке відкриває двері в чарівний світ знань, нових відкриттів та цікавих подорожей. Це день, коли кожен робить крок до нових вершин, відкриває для себе нові горизонти і стає ближче до своєї мрії.

Нехай новий 2024 - 2025 н.р.  буде щасливим  мирним  та успішним!
У добрий час!