* СПОРТ ЄДНАЄ СПРИТНИХ*

Дата: 09.09.2024 16:01

09.09.2024р

* СПОРТ ЄДНАЄ СПРИТНИХ*

КЗ "Тарасівський ліцей" до Дня фізичної культури й спорту відбулося свято "Спорт - здоров'я, спорт - це гра".

Спорт — це змагання за певними правилами, зазвичай це специфічний вид фізичної або інтелектуальної активності, яку здійснюють з метою змагання, а також поліпшення здоров'я, отримання морального і фізичного задоволення, прагнення до саморозвитку та удосконалення, покращення фізичних навичок.

Спортивне свято за участю двох команд у вигляді цікавих естафет підготував для здобувачів освіти середніх класів Михайло ВАСИЛЕНКО, вчитель фізичної культури.