Чи змінився розмір мікрогранту?

Дата: 16.09.2024 15:08

Так, змінився (щодо одного з різновидів мікрогранту).

Перш за все нагадаємо, що Порядок надання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 21 червня 2022 року № 738. Одним із різновидів мікрогранту є мікрогрант розміром до 75 тисяч грн, який передбачає зобов’язання отримувача зареєструватися фізичною особою – підприємцем. При цьому не виникає обовязку створювати одне або два робочих місця (але право на таке створення підприємець безумовно має).

Урядовою постановою від 06 вересня 2024 року № 1043 (набрала чинності 12 вересня 2024 року) внесено зміни до вказаного Порядку. Цими змінами, зокрема, передбачено, що максимальний розмір вищевказаного різновиду мікрогрантів для отримувачів віком від 18 до 25 років (включно) збільшується на 100%.

Тобто молодь віком від 18 до 25 років (включно) зможе отримувати мікрогранти розміром до 150 тисяч грн.

Інформація про інші зміни можна доступна на урядовому вебпорталі, посилання тут: http://surl.li/hssjun