Проведення Олімпійського тижня присвяченого Дню фізичної культури і спорту.

Дата: 16.09.2024 16:38

Уже традиційно навчальний рік у КЗ"Василівський ліцей" розпочинаємо із проведення Олімпійського тижня присвяченого Дню фізичної культури і спорту.

У рамках Олімпійського тижня -2024 , який проходив з 9 по 13 вересня, вчителями було організовано чимало цікавих заходів  під гаслом "Активно рухаймось до Перемоги: здорові діти - здорова нація!": тематичні виховні години, інформаційні хвилинки, олімпійські уроки, конкурс малюнків, спортивні змагання, які мали на меті пропагувати серед дітей та учнівської молоді здоровий спосіб життя, сприяти залученню їх до активних занять спортом.