17 вересня - День рятівника

Дата: 17.09.2024 07:32

Шановні рятівники, вогнеборці, ветерани пожежної служби!

Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем рятівника!

Це свято об’єднує людей мужніх, сильних та відважних, які готові прийти на допомогу всім, хто опинився у біді, запобігти і ліквідувати наслідки надзвичайних ситуацій, захистити здоров’я і життя людей, надати необхідну допомогу постраждалим.

Професія, яку ви обрали, – одна з найблагородніших на землі. Ризикуючи життям, ви першими приходите на допомогу під час пожеж, повеней та стихійних лих.

Ви працюєте ризикуючи собою заради порятунку інших. Ви  так само, як і військові, стоїте на передовій захисту життя та здоровʼя українців.

Втомлені, але нескорені тримаєте стрій!

Дякую вам за відданість справі, мужність та вірність обов’язку! Переконаний, що, спираючись на славні традиції і накопичений досвід, ви і надалі будете успішно вирішувати покладені на вас завдання.

Від усієї душі бажаю вам міцного здоров’я, миру, злагоди, родинного затишку та успіхів у службі на благо України! Бажаю всім сил і стійкості.

Зі святом!