Вітали рятівників - працівників ДСНС з професійним святом

Дата: 17.09.2024 10:37

Щороку 17 вересня в Україні відзначають День рятівника.

Сьогодні вітання приймав підрозділ 24 Державної пожежно-рятувальної частини 1 пожежно-рятувального загону Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Кіровоградській області, який урочистим шикуванням підкреслив свій професійний рівень.

Працівників ДСНС привітав Кетрисанівський сільський голова Віктор Поліщук. Під час привітань Віктор Васильович побажав рятівникам міцного здоров’я, успішного служіння людям, подякував за роботу та вручив Почесну Грамоту Кетрисанівської сільської ради начальнику 24 Державної пожежно-рятувальної частини 1 пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Кіровоградській області, майору служби цивільного захисту Олександру ВИННИКУ. Також Почесну Грамоту Кетрисанівської сільської ради було вручено у м.Кропивницькому начальнику Кропивницького районного управління ДСНС у Кіровоградській області, полковнику служби цивільного захисту Владиславу ЛАРІОНОВУ.

Подяки Кетрисанівської сільської ради, квіти і грошові винагороди отримали:

ВІТЬКО Віталій Сергійович – командир відділення 24 Державної пожежно-рятувальної частини 1 пожежно-рятувального загону ГУ Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Кіровоградській області, майстер-сержант служби цивільного захисту;

ГЕНДЗЮК Віталій Сергійович – начальник караулу 24 Державної пожежно-рятувальної частини 1 пожежно-рятувального загону ГУ Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Кіровоградській області, капітан служби цивільного захисту;

ЗАЙЦЕВА Наталія Олександрівна – провідний фахівець відділу цивільного захисту Кропивницького районного управління ДСНС  у Кіровоградській області, майор служби цивільного захисту;

РИЖКОВ Андрій Миколайович – водій 24 Державної пожежно-рятувальної частини 1 пожежно-рятувального загону ГУ Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Кіровоградській області, майстер-сержант служби цивільного захисту;

ТРЕМБИЧ Сергій Сергійович – пожежний-рятувальник 24 Державної пожежно-рятувальної частини 1 пожежно-рятувального загону ГУ Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Кіровоградській області, головний майстер-сержант служби цивільного захисту.

Дякуємо за вашу роботу, шановні рятувальники! Бережіть себе! Миру всім і перемоги!