Відбулося позачергове засідання виконавчого комітету сільської ради

Дата: 27.09.2024 14:22

Сьогодні, 27 вересня 2024 року, відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Кетрисанівської сільської ради, у якому прийняли участь 23 членів виконкому, 7 були відсутні з поважних причин.

Після організаційних питань, члени виконавчого комітету опрацювали 4 проєкти рішень, а саме:

про місцеву комісію з питань формування пропозицій щодо потреби в коштах субвенції з державного бюджету за напрямами у 2024 році;

про затвердження протоколу засідання місцевої комісії з питань формування пропозицій щодо потреби в коштах субвенції з державного

бюджету за напрямами у 2024 році від 27 вересня 2024 року № 1;

про внесення змін до складу комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Кетрисанівської сільської ради;

про взяття на баланс Кетрисанівської сільської ради колодязів громадського користування.

В різних обговорювали питання підготовки до опалювального сезону в осінньо-зимовий період, підготовки до відкриття у селі Кетрисанівка Алеї Слави загиблим (померлим внаслідок поранень) захисникам України, погодження з фінансовим управлінням сільської ради проєктів рішень по наданню одноразової матеріальної допомоги жителям громади.

За результатами розгляду з усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення.