Вітали бібліотекарів Кетрисанівської громади напередодні професійного свята

Дата: 27.09.2024 15:19

Щороку 30 вересня в нашій державі відзначається Всеукраїнський день бібліотек. Це свято встановлено в Україні Указом Президента України від 14.05.1998 року № 471/98, враховуючи великий внесок бібліотек України у розвиток вітчизняної освіти, науки і культури, необхідність подальшого підвищення їх ролі у житті суспільства.

Тож напередодні свята у нас є особлива нагода згадати і подякувати за клопітку працю та високу місію бібліотекарям Кетрисанівської територіальної громади.

Мудрі, яскраві й неповторні бібліотекарі – це душа наших сільських бібліотек! Їх місія – зберігати диво людського творіння, скарбницю людських знань – книгу, створювати ауру добра і душевного тепла. Вони також є нашими невтомними волонтерами, які постійно допомагають військовим, збираючи їм продукти харчування, одяг та інші необхідні речі.

Свято – це завжди теплі вітання… Зі щирими словами вітання на професійне свято до бібліотекарів завітали Кетрисанівський сільський голова Віктор Поліщук та голова Благодійного фонду «Перемога» Антоніна Горбанець.

Теплі й сердечні привітання звучали в адресу бібліотечних працівників громади.

Грамотами Кетрисанівської сільської ради та грошовими винагородами нагороджено:

бібліотекаря філії “Павлогірківська сільська бібліотека” комунального закладу “Публічна бібліотека” Наталію ДВІРНУ;

бібліотекаря філії “Береславська сільська бібліотека” комунального закладу “Публічна бібліотека” Світлану ДРАЧУК;

бібліотекаря філії “Буховецька сільська бібліотека” комунального закладу “Публічна бібліотека” Аллу ПЕТРУК;

директора комунального закладу “Публічна бібліотека” Тетяну ТКАЧЕНКО.

Ми вітаємо всіх, хто причетний до бібліотечної справи, і бажаємо їм процвітання, успіхів та невичерпної енергії!