Вітання з Днем працівників освіти

Дата: 04.10.2024 14:50

Шановні працівники освіти, дорогі наші вчителі, ветерани освіти!

Праця вчителя є найбільшим скарбом суспільства. Ви формуєте наше майбутнє, відкриваєте перед всіма нами знання, даєте перші незабутні уроки  добра, чесності і справедливості, любові до Батьківщини.

Сьогодні в першу чергу від вас залежить виховання нової, національно свідомої, патріотично налаштованої молоді, з новим рівнем знань.

Ви — творці майбутнього нашої держави, її інтелекту.

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого професійного свята – Днем вчителя! Учитель - це не професія, вчитель - це ціле життя, і воно віддане школі та учням.

Низький уклін Вам за турботу і любов до дітей, терпіння і мудрість, жертовне служіння улюбленій справі. Щиро вдячні Вам, за самовіддану працю, безмежну любов до професії та віру в завтрашній день нашої держави.

Міцного здоров’я Вам, миру, життєвого оптимізму, невичерпних творчих сил та натхнення!

Кетрисанівський сільський голова Віктор Поліщук