Чи повинен отримувач ветеранського гранту мати досвід ведення підприємницької діяльності?

Дата: 09.10.2024 08:47

Так, повинен. Але лише в разі отримання гранту у розмірі понад 500 тис. грн до 1 млн грн.

Нагадаємо, що Порядок надання грантів на створення або розвиток власного бізнесу учасникам бойових дій, особам з інвалідністю внаслідок війни та членам їх сімей (далі – Порядок) затверджено постановою Кабінету Міністрів України від                   21 червня 2022 року № 738 (із змінами).

Пунктом 4 Порядку було передбачено, що отримання гранту у вищевказаній сумі учасником бойових дій та/або особою з інвалідністю внаслідок війни допускається тільки особою, зареєстрованою як фізична особа-підприємець не менше 36 місяців до моменту подання заяви на отримання гранту.

Урядовою постановою від 06 вересня 2024 року № 1043 (набрала чинності 12 вересня 2024 року) внесено зміни до Порядку. Серед іншого, зазначений строк ведення діяльності зменшено з 36 до 12 місяців.

Постанова Кабінету Міністрів України від  06 вересня 2024 року № 1043 доступна  на урядовому вебпорталі за посиланням: http://surl.li/sdrrki

Все про грант для ветеранів та членів їхніх сімей за посиланням: http://surl.li/qjwpgg

Є питання щодо участі у грантовій програмі «Власна справа»? Телефонуйте за номером: +38 (093) 478 70 81