Чи може бути отримано ветеранський грант на розведення риби?

Дата: 11.10.2024 09:16

Так, може.

Нагадаємо, що пунктом 5 Поряду надання грантів на створення або розвиток власного бізнесу учасникам бойових дій, особам з інвалідністю внаслідок війни та членам їх сімей, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 червня 2022 року № 738 (із змінами), визначено напрями покриття витрат на провадження господарської діяльності.

Урядовою постановою від 06 вересня 2024 року № 1043 (набрала чинності 12 вересня 2024 року) внесено зміни, у тому числі до пункту 5 вказаного Порядку. Цими змінами передбачено, що напрямами може бути також закупівля об’єктів аквакультури, орендна плата за користування рибогосподарським водним об’єктом (його частиною), рибогосподарською технологічною водоймою, гідротехнічною спорудою, гідротехнічними спорудами рибогосподарської технологічної водойми (у тому числі для цілей аквакультури).

Постанова Кабінету Міністрів України від 06 вересня 2024 року № 1043 доступна на урядовому вебпорталі за посиланням: http://surl.li/sdrrki

Все про грант для ветеранів та членів їхніх сімей за посиланням: http://surl.li/qjwpgg

Є питання щодо участі у грантовій програмі «Власна справа»? Телефонуйте за номером: +38 (093) 478 70 81