Оголошено Всеукраїнський спортивний марафон «Крок»

Дата: 11.10.2024 09:23

Оголошено про проведення другого Всеукраїнського спортивного марафону «Крок», який пройде восени 2024 року в рамках національного фестивалю «Код Нації». Цей марафон присвячений Дню захисників і захисниць України і має благодійну мету — підтримку Збройних Сил України.

Марафон спрямований на популяризацію здорового способу життя та підвищення національної свідомості українців, об'єднуючи учасників з різних куточків країни. Охочі можуть вибирати між бігом або велоспортом, подолавши одну з доступних дистанцій. Участь можуть взяти як окремі особи, так і колективи, поділені на вікові категорії.

Марафон проходитиме в кілька етапів:

До 20 жовтня 2024 року — подача заявок на участь.
До 25 жовтня 2024 року — реєстрація результатів забігів або заїздів, з підтвердженням через спеціалізовані додатки для фіксації фізичної активності.
31 жовтня 2024 року — оголошення переможців.
До 20 листопада 2024 року — учасники отримають дипломи та пам'ятні подарунки.

Щоб долучитися до марафону, необхідно перейти на сайт https://krok.kod-natsii.com/, ознайомитися з умовами участі, задонатити та заповнити форму реєстрації. Після цього учасникам потрібно подолати обрану дистанцію і завантажити підтвердження результату на сайт.

Марафон є важливим соціальним і благодійним заходом, який сприяє не лише фізичній активності, але й об'єднує українців навколо підтримки національної армії та вшанування пам'яті загиблих захисників.

Детальніше про марафон можна дізнатися за посиланням: https://krok.kod-natsii.com/