Бобринецький відділ Кропивницької філії Кіровоградського обласного центру зайнятості

У яких випадках може організовуватися професійне навчання зареєстрованих безробітних?

Правові питання організації професійного навчання зареєстрованих безробітних регулюються законами України “Про зайнятість населення” і “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття”. Механізм організації профнавчання визначено Порядком професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації зареєстрованих безробітних, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 24 березня   2023 року № 264.

15:22:45 21.06.2024

Який документ дає право зареєстрованому безробітному пройти професійну підготовку?

Насамперед нагадаємо, що Порядок професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації зареєстрованих безробітних затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 24 березня 2023 року № 264.

15:20:22 21.06.2024

Компенсація за облаштування робочих місць: вже 7 роботодавців скористалися підтримкою держави

Ви роботодавець, який працевлаштовує громадян з інвалідністю І та ІІ груп? Отримайте  компенсацію фактичних витрат за облаштування робочих місць для таких громадян. Наразі вже 7 роботодавців отримали компенсацію за облаштування робочих місць для 8 осіб з інвалідністю.

10:31:53 17.06.2024

Конструктив в обговоренні важливих питань – шлях до соціалізації ВПО

6 червня, на базі обласного центру зайнятості відбулося виїзне засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення при Кіровоградській обласній адміністрації з питань роботи з внутрішньо переміщеними особами.

10:42:42 11.06.2024

Професійне навчання УБД за сприяння Державної служби зайнятості: куди звернутися?

Насамперед нагадаємо, що наразі реалізується  експериментальний проект з організації професійного навчання учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни в закладах професійної (професійно-технічної) освіти Державної служби зайнятості.

17:43:35 05.06.2024