У бібліотеках громади відбулися заходи до Дня Героїв Небесної Сотні

З метою належного вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні в бібліотеках-філіях закладу КЗ “Публічна бібліотека” Кетрисанівської сільської ради проведено години пам'яті, бесіди, виставки, історико-патріотичні подорожі.

15:37 20.02.2024

Спільно з районною  організацією УСВА вшанували воїнів-інтернаціоналістів Кетрисанівської та Бобринецької громад

Спільно з районною організацією УСВА вшанували воїнів-інтернаціоналістів Кетрисанівської та Бобринецької громад

Щороку 15 лютого ми згадуємо страшні події афганської війни, яка закінчилася саме цього дня 35 років тому. Відтоді ця дата увійшла в історію як День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

15:01 15.02.2024

Відбулося виїзне засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення при облвійськадміністрації

Сьогодні, 13 лютого 2024 року, у м.Бобринець під головуванням заступника начальника Кіровоградської обласної військової адміністрації Катерини Колтунової відбулося виїзне засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення при обласній військовій адміністрації на тему: «Реалізація ветеранської політики на території Бобринецької, Кетрисанівської, Компаніївської та Устинівської громад».

17:24 13.02.2024

Кетрисанівська сільська рада продовжує надавати допомогу  Збройним Силам України

Кетрисанівська сільська рада продовжує надавати допомогу Збройним Силам України

Україна зіткнулася з надзвичайно важкими випробуваннями, які викликали російські воєнні дії на її території. Наші військові знаходяться на передовій, захищаючи нашу незалежність, суверенітет і територіальну цілісність. Жителі Кетрисанівської сільської громади стоять пліч-о-пліч з ними у боротьбі за мир та свободу.

13:50 08.02.2024

Учні Кетрисанівської громади долучилися до спортивного проєкту "Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч"

Спортивні змагання - це завжди захоплююча пригода для тисячі школярів у всьому світі. Командні види спорту вчать підтримувати одне одного, єднатися, діяти злагоджено для досягнення спільної мети - перемоги. На початку 2024 року стартували змагання «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги», за ініціативи Президента України Володимира Зеленського.

15:55 07.02.2024

Відбулося чергове засідання виконавчого комітету Кетрисанівської сільської ради

Сьогодні, 31 січня 2024 року, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Кетрисанівської сільської ради, яке провела секретар сільської ради Людмила Олексієнко. У засіданні прийняли участь 25 членів виконкому, якими  опрацьовано 52 проекти рішень.

17:01 31.01.2024