Дата: від до Скинути

Прийнято участь у навчально-інформаційному заході з питань реінтеграції ветеранів

18 липня у місті Миколаєві відбувся навчально-інформаційний захід для ОМС у рамках Проєкту Всеукраїнської асоціації громад «Реінтеграція ветеранів: від дієвих рішень для громад – до ефективної національної політики», який реалізовано за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження» у партнерстві з ГО «Простір можливостей».

11:45 22.07.2024

Збір на відновлення дитячого медзакладу Охматдит

Охматдит - у всіх на устах.   Міністерство охорони здоров’я України повідомило, що United24 вже відкрили збір на відновлення цього надзвичайно важливого дитячого медзакладу на допомогу хворим дітям.   Внески - за посиланням.  Зверніть увагу! Кошти на відновлення Охматдиту можна перераховувати і на рахунок благодійного фонду.

15:39 10.07.2024