Святкували День гарбуза

26 жовтня – День гарбуза. Найбільше це свято популярне в США, але щороку поширюється світом. Головна мета цього дня – поширювати інформацію про цілющі властивості цього продукту та його цінність для організму.

08:10 27.10.2023

Сільський голова прийняв участь у зустрічі з головою Національної служби здоровʼя України

25 жовтня 2023 року Кетрисанівський сільський голова Віктор Поліщук прийняв участь у зустрічі з головою Національної служби здоровʼя України (НСЗУ) Наталією Гусак, яка завітала з робочим візитом на Кіровоградщину.

14:34 26.10.2023

Тренінгове заняття для керівників шкільних методичних об’єднань вчителів початкових класів громади

В Україні реалізується проєкт «Про Спільноти: безпечне та сприятливе середовище для навчання дітей» у співпраці з ГО «Центр інноваційної освіти «Про Світ» за підтримки U-lead with Europe та Службою освітнього омбудсмена.

10:42 23.10.2023

Допомога військовим, переселенцям та Херсонщині від Кетрисанівської громади

Підтримка наших захисників має сьогодні надважливе значення для кожного з нас. Адже коли армія має міцний і надійний тил, вона здолає будь-якого агресора. Спільними зусиллями ми повинні наближати перемогу.

09:19 17.10.2023

Про сплату мінімального податкового зобов’язання

Законом України від 30 листопада 2021 року № 1914 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень» для платників податків – фізичних осіб, у яких у власності та/або користуванні (оренді, суборенді, емфітевзисі, постійному користуванні) є земельні ділянки, віднесені до сільськогосподарських угідь, введено поняття мінімального податкового зобов’язання (далі – МПЗ).

16:53 16.10.2023

До уваги роботодавців: коригуємо заяви-розрахунки правильно!

Щоб отримати фінансування “лікарняних” (для виплати у подальшому працівнику) роботодавець має подати до Пенсійного фонду України заяву-розрахунок з інформацією про нараховані застрахованій особі кошти. Але після того, як заяві-розрахунку страхувальника, яка подана в особистому кабінеті через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України, надано статус “Оплачено”, може з’явитись необхідність коригування заяви-розрахунку, тобто внесення до неї даних на збільшення або зменшення сум. Як сформувати та подати коригуючу заяву-розрахунок у кабінеті страхувальника на вебпорталі Пенсійного фонду України?

14:57 16.10.2023