Відбулася зустріч з головою Кропивницької районної військової адміністрації

Сьогодні, 14 вересня 2023 року з робочим візитом до м.Бобринець завітав голова Кропивницької районної військової адміністрації Віталій Пастушенко разом з представницею Донецького державного університету внутрішніх справ.

15:59 14.09.2023

Під час повітряної тривоги прямуйте в укриття!

Шановні жителі Кетрисанівської громади! Під час оголошення повітряної тривоги дотримуйтеся правил безпеки, негайно прямуйте до укриття та перебувайте в ньому до закінчення тривоги. Будьте обережні, не зволікайте! Бережіть себе та своїх рідних.

15:10 03.09.2023

Відбулася конференція освітян Кетрисанівської громади

30 серпня 2023 року у великій залі адміністративного приміщення м.Бобринець зібралися педагоги закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти Кетрисанівської сільської ради на пленарну частину конференції Серпневий інтенсив «Освіта наближає перемогу: досвід, цінності, можливості».

16:17 31.08.2023